Stany Zjednoczone

Telefon komórkowy w Stanach

Zapewne nie raz zastanawiacie się czy da się uniknąć ogromnych opłat roamingowych, podczas pobytu w Stanach. Otóż da się!

T-Mobile logo2

Z oferty Amerykańskiego T-Mobile korzytałem już kilkukrotnie i muszę przyznać, że do tej pory było to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Jak skorzystać z oferty? Bardzo prosto. Na stronie internetowej T-Mobile, znajdujemy ofertę dla zagranicznych turystów. Jeżeli jesteśmy w Stanach do 3 tyg. Wybieramy opcję za 30$. Jeżeli mamy zamiar pozostać dłużej, wybieramy jeden z dwóch planów ALL SIMPLY PREPAID™ PLANS. Pierwszy za 45$ a drugi za 55$. W obu planach otrzymujemy ( podobnie jak w opcji 3 tyg):

  • Nielimitowane rozmowy, smsy oraz połączenia w sieci 4GB of 4G LTE
  • Możliwość użycia karty w naszym własnym telefonie
  • Korzytsanie z słuchania muzyki z opcją  Music Unlimited
  • W opcji trzy-tygodniowej za 30$ otrzymujemy 2GB transferu danych, w pakiecie miesięcznym za 45$ otrzymujemy 4GB transferu danych, a w pakiecie miesięcznym za 55$ otrzymujemynam 6GB transferu danych

I teraz część najciekawsza.

Za dodatkowe 15$ otrzymujemy NIELIMITOWANE rozmowy do Polski i innych krajów wg listy, na telefony tak stacjonarne jak i komórkowe.

Reasumując przy pobycie do miesiąca czasu za 60$ (w opcji 45$ plus 15$) możemy dowolnie długo rozmawiać ze znajomymi i rodziną w PL oraz ze wszytskimi numerami w USA, Meksyku i Canadzie oraz korzystać z internetu. Co więcej, jeżeli zamierzamy również odwiedzić Kanadę lub Meksyk, nasz plan nie ulega zmianie. Możemy używać naszej karty nadal, korzystając z jej dobrodziejstwa 🙂

Kartę najlepiej zamawiać do hotelu, gdzie będziemy mogli odebrać ją na recepcji. Kart sim, dla sieci T-Mobile, możemy ew. poszukać w sklepie Amazon.com.

 

 

%d bloggers like this: